AUTOVOLANTE

Regeneracja przekładni kierowniczych

Marka autovolante

poznaj nas...

Autovolante to renomowana marka regenerowanych przekładni kierowniczych, która powstała na solidnych fundamentach wieloletniego doświadczenia firmy ARGO®. Firma ARGO® powstała w 2004 roku jako rodzinna manufaktura nastawiona tylko i wyłącznie na naprawę wspomaganych przekładni kierowniczych. Z biegiem lat ani na chwilę nie zmieniliśmy naszego początkowego założenia, gdyż uważamy, że wąska specjalizacja to nasz największy atut.

Produkty marki Autovolante słyną z bardzo rygorystycznej selekcji rdzeni użytych do regeneracji przekładni kierowniczych. Autovolante to produkty z półki premium dla najbardziej wymagających klientów.

Wąska specjalizacja, rygorystyczna selekcja rdzeni, oryginalne podzespoły używane w procesie regeneracji, indywidualne podejście do każdego przypadku oraz wieloletnie doświadczenie to atuty dzięki, którym z roku na rok powiększamy grono naszych zadowolonych klientów.

Obsługujemy zarówno klientów indywidulanych, jak i biznesowych. Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z naszą firmą, nie zwlekaj i skontaktuj się już dziś.

Nasze produkty zakupisz w naszym sklepie internetowym, gdzie możesz skontaktować się z nami poprzez funkcję CZAT, na aukcjach allegro, telefonicznie +48 501 637 642, +48 723 637 642 lub wysyłając do nas wiadomość e-mail na adres sklep@autovolante.pl.

 

Zaufało nam już wielu, zaufaj i Ty, bo z nami POPROWADZISZ BEZPIECZNIE.

AUTOVOLANTE – MANUFAKTURA WSPOMAGANIA™

Dostawa

U Nas nie musisz czekać na regenerację swojej popsutej przekładni kierowniczej. Cenimy Twój czas, dlatego możesz u nas zakupić najpierw naszą zregenerowaną przekładnię kierowniczą, a po odebraniu sprawnego samochodu odesłać nam popsuty produkt.
Nie martw się o dostawę. W 24 godziny jesteśmy w stanie dostarczyć naszą przekładnię do Ciebie w każdy zakątek Polski. Nie martw się o odbiór starej przekładni – zajmiemy się i tym.

Dlaczego warto nam zaufać...?

01

Doświadczenie...

Posiadamy ponad 14-letnie doświadczenie w dziedzinie regeneracji przekładni kierowniczych.
02

Jako jedyni...

w kraju nie zajmujemy się niczym innym poza naprawą przekładni kierowniczych. Wąska specjalizacja jest naszym największym atutem. Dzięki niej o przekładniach kierowniczych wiemy o wiele więcej od konkurencji, która regenerację przekładni wykonuje okazjonalnie.
03

Dysponujemy największym...

magazynem listwowych przekładni kierowniczych. Posiadamy ponad trzy tysiące pozycji pasujących do wszystkich dostępnych na rynku samochodów osobowych i dostawczych.
04

Selekcja rdzeni…

użytych do procesu regeneracji przekładni odbywa się u nas w bardzo rygorystyczny sposób. Nie naprawiamy niebezpiecznego i nienadającego się do dopuszczenia do ruchu złomu.
05

Używamy oryginalnych...

uszczelnień i podzespołów. Wierzymy, że użycie takich właśnie części wpływa w bezpośredni sposób na jakość naszych produktów.
06

Każda naprawiona...

przez nas przekładnia przechodzi surowe testy przed ostatecznym wydaniem klientowi. Testom poddawane są zarówno przekładnie hydrauliczne, jak i elektryczne.
07

Jesteśmy przekonani...

o najwyższej jakości naszych usług i produktów, dlatego udzielamy 12-miesięcznej gwarancji z możliwością przedłużenia nawet do 36-miesięcy, bez limitu kilometrów.

 

Wszystkie te elementy, wzbogacone o zespół fachowców są gwarantem, że usługi wykonane przez naszą firmę zadowolą nawet bardzo wymagających klientów. Dodatkowo informujemy, że klient nie musi czekać na zregenerowanie wyjętej z samochodu przekładni. W krótkim czasie od złożenia zamówienia otrzymuje naprawiony produkt za zwrotem zużytego.

 

Pamiętaj, że układ kierowniczy i wchodząca w jego skład przekładnia kierownicza mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Przestrzegamy przed zakupami w niesprawdzonych i przypadkowych firmach. Nasza wąska specjalizacja w bezpośredni sposób przekłada się na najwyższą jakość naszych produktów.
<hr/>

Na stronie naszego sklepu internetowego www.autovolante.pl znajdziesz zakładkę PYTANIA FAQ gdzie postaraliśmy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów.

KONTAKT

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami...